AIFF Talent Meeting представляє онлайн майстер-клас від Керолін Джонз «Емоційний інтелект у кінодокументалістиці». Коли? 12 вересня, 18:30. Для участі необхідно зареєструватися:
«Іноді нам доводиться проводити інтерв’ю з людиною, чий життєвий досвід настільки відрізняється від нашого, що нам доводиться шукати спосіб встановити зв’язок, зробити так, щоб ця людина відчувала себе в безпеці та змогла відкритися та поділитися частиною свого життя з нами. Коли ми робимо це добре, це може стати справжнім катарсисом для нашого співрозмовника і величезним привілеєм для інтерв’юера. Але як цього досягти?
У цій презентації я поділюся розвитком мого процесу інтерв’ювання та запропоную деякі вказівки щодо того, як долати бар’єри, аби розповідати максимально достовірніші історії. Я поділюся кадрами та фрагментами інтерв’ю з моїх книжок і фільмів, які показують, як робота з медсестрами (особливо з медсестрами госпісів), які часто володіють величезним емоційним інтелектом, навчила мене проводити інтерв’ю.»
Керолін Джонз — відзачена нагородами фотографка та кінематографістка, яка спеціалізується на історіях, що проливають світло на глобальні проблеми. Від людей, які «позитивно живуть» зі СНІДом, до мисткинь, які підтримують цілі громади, і до медсестер на передовій системи охорони здоров’я, Джонз присвятила свою кар’єру прославленню невидимих груп населення та руйнуванню бар’єрів. Її книжки, які отримали найбільше визнання, включають «Живий доказ: мужність перед обличчям СНІДу» та «Американська медсестра», що лягла в основу повнометражного документального фільму.
Її відзначений нагородами документальний фільм «Визначення надії», який став кульмінацією подорожі з дослідження того, як ми можемо зробити кращий вибір наприкінці життя, транслювався понад 1000 разів на каналах PBS по всій Америці. Останній документальний фільм Керолін під назвою «На випадок надзвичайної ситуації» присвячений найбільшим викликам охорони здоров’я у США — від COVID-19 до відсутності медичного страхування, до руйнівного впливу опіоїдної кризи. Зараз Керолін працює над новим документальним фільмом, який досліджує кризу материнської смертності та захворюваності, а також шукає рішення, які можуть вплинути на ці проблеми.
Фестиваль американського кіно "Незалежність" (AIFF) було започаткованоза ініціативою Посольства США в Києві у листопаді 2011 року. Слідуючи гідним кінематографічним традиціям Сполучених Штатів, фестиваль динамічно поєднує американські ігрові й документальні фільми, які розповідають історію Америки, висвітлюючи її розмаїття і цінності й демонструючи силу незалежної думки і свободи слова.
Американський дім у Києві — це культурний центр та твій головний ресурс для американської культури, освіти та інформації у київському регіоні. America House Kyiv організовує широкий спектр заходів, включно з англомовними програмами, семінарами з розвитку навичок, культурними подіями, мистецькими виставками, концертами та іншими. Працюй, мисли творчо, будуй культурні мости та твори зміни в нашій мережі Американських домів у Києві, Львові та Одесі.