Back to All Events

Охорона здоров’я та громадське здоров’я у час пандемії COVID-19

🔹Біохімічні властивості коронавірусу SARS-CoV-2;
🔹Рекомендації щодо попередження передачі інфекції;
🔹Сучасні наукові дослідження супутніх захворювань, спричинених коронавірусом;
🔹Досвід перебування на карантині у США;
🔹Сплеск сезонних алергій на фоні епідемії;
🔹Тестування на COVID-19 та динаміка захворювань – про що може свідчити статистична база по Україні;
🔹 Погляд на життя та систему охорони здоров’я в Україні під час пандемії COVID-19;
🔹Cтратегія забезпечення готовності до надзвичайної ситуації в Україні.

Про це та багато іншого ви дізнаєтесь під час експертної онлайн-дискусії “Охорона здоров’я та громадське здоров’я у час пандемії COVID-19. Уроки і прогнози для України”, яка транслюватиметься на YouTube-каналі Американського дому 16 квітня о 17:00.

Ця дискусія є першою з циклу експертних онлайн-дискусій на теми різних аспектів суспільного життя в Україні під час та після пандемії коронавірусу. Цикл дискусій розпочинає Програма імені Фулбрайта в Україні за підтримки Посольства США в Україні та в партнерстві з Американським домом у Києві.

Спікери:

Natalia+Naumova.jpg

Наталія Наумова — кандидатка біологічних наук. Наукова співробітниця відділу біофізичної хімії Інституту фізичної хімії Чеської Академії Наук.

Основні тези виступу: 

-Біохімічні властивості коронавірусу SARS-CoV-2 та його стабільність (в оточуючому середовищі та на різних типах поверхонь) ;

-Рекомендації щодо попередження передачі інфекції (ефективна дезінфекція та засоби індивідуального захисту) ;

-Сучасні наукові дослідження супутніх захворювань, спричинених коронавірусом SARS-CoV-2, та стратегії їх попередження.


Olena+Kostiuk.jpg

Олена Костюк — доцентка кафедри неонатології НМАПО ім. П.Л. Шупика. Зараз перебуває у США на програма академічних обмінів у Пенсильванському Університеті.

Основні тези виступу: 

-Досвід перебування на карантині у США;

-Досвід написання статей та організації вебінарів на тему COVID для України. Основний фокус на попередження інфекції, організацію спостереження, карантину та лікування вагітних і новонароджених з підозрою, чи хворих на COVID.


Viktoria+Rodinkova.jpg

Вікторія Родінкова — професорка кафедри фармації Вінницького національного медичного університету імені М.І. Пирогова, членкиня правління Європейського Аеробіологічного товариства.

Основні тези виступу: 

-Сплеск сезонних алергій на фоні епідемії; 

-Люди з вадами імунітету в період пандемії; 

-Тестування на COVID та динаміка захворювань  - про що може свідчити статистична база по Україні;

-Погляд на життя та систему охорони здоров’я в Україні під час пандемії COVID-19.


Roman+Ivasiy.jpg

Роман Івасій — лікар-терапевт, керівник напрямку здоров’я спільноти Всеукраїнської Благодійної Організації “Точка Опори”.


Основні тези виступу: 

Пандемія зоонозного походження завжди була однією з найбільших загроз для планети. Зі стрімким ростом тваринної промисловості та зміною клімату дана загроза збільшується також. Україна, на сьогоднішній день не може вагомо вливаивати на індустрію інших держав діяльність котрих створює ці загрози, тому нашою основною стратегією повинно бути забезпечення готовності до такої надзвичайної ситуації, яку ми спостерігаємо сьогодні. Почати слід зі збору достовірних і актуальних даних про структуру нашого населення та завершити реформування медичної галузі, яка передбачає зміцнення сімейної медицини, що дозволить ефективно діагностувати супутні захворювання на ранніх стадіях і вивільнить додаткові ресурси на обладнання інтенсивної терапії. Дана стратегія дасть можливість оцінити чисельність груп ризику до таких інфекції як COVID-19 та бути готовими технічно.


Ulana+Suprun.jpg

Уляна Супрун — виконувачка обов'язків міністра охорони здоров’я України з липня 2016 року до серпня 2019 року, голова громадської організації ArcUA.


Previous
Previous
April 15

Virtual Program: Professional Communication

Next
Next
April 16

Virtual Program. Peacebuilding 101: Basic Conflict Analysis