Приблизно 30% осіб, які перенесли інсульт, отримує розлади комунікації. А якщо врахувати осіб, які отримали такі розлади внаслідок ДТП, поранення на фронті тощо, то без перебільшення слід констатувати, що десятки тисяч дорослих українців щорічно опиняється у повній комунікативній ізоляції.
Як живуть ці люди в Україні? Що Україна пропонує людям з набути розладами комунікації, чи взагалі пропонує і знає про них?
Не лише поговоримо, але й з перших уст дізнаємось досвід життя з одним із комунікативних розладів – афазією (розлади мови) від сержанта ЗСУ, Магістра логопедії, Дмитра Трібоя. У 2017р. внаслідок кульового поранення на фронті Дмитро отримав центральне ураження мови і мав усі прогнози залишитись абсолютно безмовним. Як живе Дмитро сьогодні? Як справляється у повсякденному житті? Про це та багато іншого поговоримо на семінарі.
Лекторка: Оксана ЛЯЛЬКА, joined PhD
Доктор філософії у сфері когнітивних досліджень з об’єднаним дипломом від університетів: Ньюкасла /UK/, Макваре /AU/, Потсдама /DE/, Тренто /IT/, Ґронінґена /NL/. Після повернення в Україну у 2017 році д-р Лялька працює над формуванням професії ‘терапевт мови і мовлення’.
Гість семінару: Дмитро ТРІБОЙ
Магістр логопедії Національного педагогічного університету ім. Михайла Драгоманова, Сержант ЗСУ України. Унаслідок кульового поранення у грудні 2017 року Дмитро отримав розлади мови (афазія).
Для входу потрібно мати паспорт або посвдчення водія.